13. nákladní auta - Na podvozcích TATRA

Na podvozcích TATRA
Podvozky TATRA jsou díky své koncepci žádané pro celou řadu jiných aplikací, než jakými jsou nákladní automobily. Podvozky se využívají zejména pro vojenská vozidla – speciální obrněné transportéry, vozidla MRAP, velitelská vozidla a další, kterým jsou schopny poskytnout vynikající mobilitu v tom nejnáročnějším terénu a při extrémních klimatických podmínkách.
Podvozky jsou dodávány podle specifikace zákazníka s potřebným počtem náprav, motorem, převodovkou a s kabinou nebo pouze s přípravou pro kabinu.
Struktura podvozku chrání kompletní nástavbu před kroucením a ohybem a prodlužuje tak celkovou životnost vozidla na maximální možnou míru.
Důležitými referencemi, které využívají spolehlivé podvozky TATRA, jsou vozidla TITUS od renomovaného francouzského výrobce obranných systémů Nexter Systems, Astros brazilského výrobce AVIBRAS, české houfnice DANA-M1CZ, která vyrábí ExcaliburArmy.
 

  


 

DOPROVODNÝ PROGRAM 

Veškeré foto, audio, video a knižní materiály umístěné na tomto vzdělávacím portále jsou výhradně pro účely doplnění konkrétní výstavy
a je zakázáno jakékoliv kopírování, šíření obsahu třetím stranám.  Další distribucí se uživatel vystavuje postihu porušení autorského zákona.